EUS CAS
Barandiaran Institutua Leioa
Hemen zaude: Hasiera / Ikasturtea / Bisita Orduak

2019-2020 Ikasturtea

Bisita Orduak


 

Beti aurretik eskatu behar duzue zita.

BIOLOGIA
Alfonso Etxebarria Astelehena 12:25-13:20
Urtzi Muñoz Osteguna 13:20-14:15
Idoia Rotaetxe Ostirala 9:10-10:05
Patxi Díaz Ostirala 12:25-13:20
ERLIJIOA
Miren Llona Astelehena 11:30-12:25
EUSKERA
Pili Fernandez Ostirala 10:05-11:00
Juanlu Markaida Ostirala 12:25-13:20
Izaskun Salsidua Astelehena 9:10-10:05
Irantzu del Portillo Astelehena  10:35-11:30
Julene Zenikazelaia Osteguna 11:30-12:25
Unai Elorriaga Osteguna 9:10-10:05
FILOSOFIA
Eguzkiñe Madariaga Osteguna 11:30-12:25
Kattalin Fernández Osteguna 10:05-11:00
Ainhoa Cabrera Ostirala 9:10-10:05
FISIKA/KIMIKA
Iratxe Laurrieta Osteguna 12:25-13:20
Kepa Makibar Osteguna 11:30-12:25
Sonia Lambraña Astelehena 10:05-11:00
GORPUTZ HEZIKETA
Lourdes Viteri Osteguna 12:25-13:20
Iratxe Aristegi Osteguna 11:30-12:25
Iñigo Bañales Ostirala 10:05-11:00
HISTORIA
Edorta Moreno Osteguna 11:30-12:25
Jose Ignacio Rodríguez (Miren) Asteazkena 9:10-10:05
Ibone Herrero Astelehena 12.25-13.20
José Andrés Tapia Ostirala 12.25-13.20
Unai Erika Martínez Osteguna 12.25-13.20
INGELESA / FRANTSESA
Marisa Ratón Astelehena 10:35-11:30
Mariela Elorza Osteguna 11:30-12:25
Gurutze Lauzirika Asteazkena 12:25-13:20
Estibaliz Sanz Asteazkena 11:30-12:25
Ana Isabel García Ostirala 10:05-11:00
Amaya Martínez Osteguna 12:25-13:20
Maider Madariaga Asteazkena 12:25-13:20
Ana Delgado Astelehena 10:35-11:30
Mariana Buzenchi Astelehena 10:35-11:30
MUSIKA
Amagoia Vigiola Ostirala 11:30-12:25
LATINA
Nerea Sotres Asteartea 12:25-13:20
LENGUA
Itziar López Astelehena 12:25-13:20
Carmen Abarca Ostirala 12:25-13:20
Yolanda Pablos Osteguna 10:05-11:00
Isabel Basauri Osteguna 11:30-12:25
Ainara Paniagua / Nerea Zubimendi Astelehena 10:35-11:30
María Puente Osteguna 12:25-13:20
EKONOMIA
Goiatz Bideguren Asteazkena 9:10-10:05
Bego Garcia de Albeniz Osteguna 10:05-11:00
MARRAZKETA
Christian Reinicke Ostirala 10:05-11:00
Izaskun Mariñelarena Asteartea 12:25-13:20
MATEMATIKA
Aitor Bernaola Astelehena 11:30-12:25
Susana Maurolagoitia Astelehena 11:30-12:25
Inma Bilbao Astelehena 10:05-11:00
Mayte Bombín Astelehena 12:25-13:20
Koldo Abedillo Osteguna 10:05-11:00
Ibai Egurrola Ostirala 9:10-10:05
Xabier Hormaetxe Astelehena 11:30-12:25
TEKNOLOGIA / INFORMATIKA
Paki Esteban Ostirala 4. ordua
David Collazo Astelehena 8:15-9:10
Leyre Trabado Astelehena 9:10-10:05
Mikel Amezkua Ostirala 9:10-10:05
ORIENTAZIOA
Sara Pérez (AT) Ostirala 10:05-11:00
Marisol Naveira (Gela egonkorra) Ostirala 10:05-11:00
Izaskun Olabarrieta (Gela egonkorra) Ostirala 10:05-11:00
Olatz Iriondo (Gela egonkorra) Ostirala 8:15-9:10
Estefanía Puelles (Gela egonkorra) Astelehena 11:30-12:25
Pilar Ballesteros (Orientztzailea) Astean Zehar Bulegoan
Lurdes Altuna Ostirala 11:30-12:25
Nerea Irureta Asteazkena 9:10-10:05
Miriam Barriuso Asteazkena 9:10-10:05
OSASUNA (ZIKLOAK)
Mª Eugenia Díaz De Tuesta Osteguna 11:30-12:25
Piedad Pelaz Asteartea 10:05-11:00
Juan Carlos Ozaita Asteazkena 12:25-13:20
Kristina Rodríguez Asteazkena 9:10-10:05
Conchi Belloso Asteartea 11:30-12:25
Luis González Asteazkena 10:05-11:00
Claudia Mena Astelehena Otsailaren 15era arte
10:05-11:00
Otsailaren 15etik aurrera
10:05-11:00
Mireya Arruabarrena Ostirala 11:30-12:25
Miriam Elkoro-Iribe Osteguna 10:05-11:00






Legal Oharra / Aviso Legal